seo seo seo copywriting ceny tvorba www seo linkbuilding kontakt

Web na míru

Máte-li zájem o výdělečný a kvalitní web či e-shop, neváhejte se na nás obrátit. Šablonová řešení dnes po tisících prodávaná a pronajímaná však u nás nenajdete! Zákazník od nás dostane vždy přesně to, co si objednal, protože spokojený klient je naším prvořadým cílem. Pomůžeme vám s návrhem vašeho prvního webového projektu i s řešením revitalizace vašeho stávajícího systému. Nechte váš business vydělávat i na internetu a již se nekrčte ve spodních patrech fulltextových vyhledávačů.

Podnikáte a chcete, aby se o vás vědělo? Rozšiřte vaše pole působnosti také na oblast internetu. Propagovat vaše služby i produkty online můžete hned několika způsoby. Základním řešením je webová prezentace či e-shop. Základem úspěchu je zajímavé grafické pojetí a zpracování. Návštěvník totiž podvědomě nejprve zhodnotí, zda se mu navštívená webová stránka líbí a teprve potom se začne soustředit na obsah. Proto je důležité upoutat zajímavým grafickým provedením.

Podstatné je, aby se návštěvník na vašich stránkách dokázal intuitivně pohybovat. Z webové prezentace musí být na první pohled patrné, čím se zabýváte, návštěvník zde nesmí tápat. Je třeba, aby se na webu dokázal dobře orientovat. Prezentace by tedy měla být poutavá a přehledná. Další důležitou roli hrají texty, které mají zákazníka navést, že právě u vás získá ty nejkvalitnější výrobky či profesionální služby, které si má hned objednat. Totéž samozřejmě platí o tvorbě elektronických obchodů.

Naším cílem je vytvořit pro vás web na míru podle vašich představ a požadavků. Dostanete od nás kvalitní web s přehledným redakčním systémem, zajistíme pro vás také doménu a hosting. Náš e-shop je vždy originální, přizpůsobený vašim individuálním kritériím a zároveň vyhovuje všem běžným standardům. Máte jasnou představu o tom, jak by měl e-shop či webová stránka vypadat? Víte již předem, jaké funkce na webu chcete mít? Popište nám podrobně vaše představy a požadavky. Vynasnažíme se je naplnit. Nechte si vytvořit profesionální e-shop či kvalitní web na míru a prodávejte na internetu.

Kontaktujte nás pomocí emailové adresy: info@seocz.cz
copywriting ceny
Copyright © 2005 - 2012 SE0cz
tvorba