seo seo seo copywriting ceny tvorba www seo linkbuilding kontakt

Linkbuilding

Tak jako bez benzínu nepojede vaše auto, bez kvalitního linkbuildingu "nepojede" váš web. Jste již unaveni z toho, že nejsou na internetu vidět výsledky vaší práce? Obraťte se na profesionály, nechte si vaše stránky zoptimalizovat a začněte pomocí nich konečně také prodávat. Mnoho firem si dnes na internetu nechá vytvořit webovou prezentaci a myslí si, že hned dosáhnou velkých zisků. Když si koupíte auto, tak bez pohonných hmot se také nepohne z místa ani o píď. Stejně tak je potřeba se starat o webové stránky či e-shop. Nejefektivnější je, než web vyšlete do světa a vystavíte ho na odiv návštěvníkům, nechat jej nejprve zoptimalizovat. Po provedení profesionální SEO optimalizace váš web pojede jako dobře promazaný stroj.

Bez linkbuildingu to dnes prostě nejde, podívejte se na úspěšné obchody a webové prezentace, které máte mezi oblíbenými, a popřemýšlejte nad tím, na kolika místech na internetu jste na ně již narazili a denně narážíte. Proč by takto vaši potenciální zákazníci nemohli vyhledávat i váš web? Chcete být vidět? Vašemu webu prospěje odborná SEO optimalizace. Probuďte váš spící web, propracovaný linkbuilding mu bude jen prospívat.

Je na čase zapracovat na budování sítě zpětných odkazů a zvýšit tak popularitu vašeho webu. Prvním krokem v rámci linkbuildingu bývá kvalitní ruční registrace do katalogů. Výhodou je, že tím váš web získá zpětné odkazy a navíc se zvýší také jeho navštěvovanost, protože na vaše stránky lidé narazí při procházení katalogů firem.

Chcete upozornit veřejnost na nové zboží či služby? Rozhodněte se pro PR články. Publikace PR článků prospívá budování dobrého jména vaší společnosti, můžete jejich prostřednictvím ovlivnit veřejné mínění o vaší firmě. PR články na rozdíl od reklamy působí dlouhodobě, obsahují vždy také několik zpětných odkazů, které díky umístění v kvalitním textu mají vliv na zlepšení pozic vašeho webu ve vyhledávačích.

Velmi účinným nástrojem linkbuildingu jsou v neposlední řadě také mikroweby. Mikroweb je podpůrná webová stránka, na které můžete propagovat nový produkt či informovat o akčních nabídkách. Cílem mikrowebu je nejen efektivní podpora marketingu, má význam především díky zpětným odkazům, které z něj váš web získá. Díky tomu se zlepšuje hodnocení a popularita vašich stránek v očích vyhledávače a dochází tak k výraznému posunu vašeho webu k horním pozicím ve výsledcích vyhledávačů. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a pomůžeme vám prosadit se na internetu.

Nabízíme:
Ruční registrace do českých katalogů
Ruční registrace do anglických katalogů
Tvorba a publikace PR článků
Tvorba mikrowebů
Výměny odkazů
atd.

Některé ceny naleznete v ceníku, ale vřele doporučujeme se s námi přímo spojit a domluvit se, jaké řešení je právě pro váš web tím nejefektivnějším.

Kontaktujte nás pomocí emailové adresy: info@seocz.cz
copywriting ceny
Copyright © 2005 - 2012 SE0cz
tvorba